TRZCIANA. Czołowe zderzenie! 3 osoby poszkodowane, w tym dziecko (ZDJĘCIA)

TRZCIANA / PODKARPACIE. W poniedziałek po godzinie 16:00 na łuku drogi w kierunku Błędowej Zgłobieńskiej doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. W wyniku wypadku trzy osoby zostały poszkodowane. Wśród nich było dziecko.

123555170_3736858766347830_3934819727885334879_o

Foto: Ochotnicza Straż Pożarna w Trzcianie k/Rzeszowa

W poniedziałek 2 listopada, tuż po godzinie 16:00 strażacy z OSP w Trzcianie koło Rzeszowa zostali zadysponowani przez Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego w Rzeszowie do Trzciany, gdzie miało miejsce czołowe zderzenie dwóch samochodów osobowych.

W wyniku tego wypadku trzy osoby zostały poszkodowane, w tym dziecko – informuje OSP w Trzcianie.

Wypadek wydarzył się na łuku drogi w kierunku Błędowej Zgłobieńskiej, gdzie często dochodzi do podobnych zdarzeń. We wrześniu, w tej samej lokalizacji, kierująca samochodem uderzyła w drzewo.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zmniejszenie prędkości podczas opadów deszczu na tym odcinku drogi. Od wielu lat ten odcinek przynosi wiele wypadków, osób poszkodowanych a także ze skutkiem śmiertelnym – apelują strażacy z OSP w Trzcianie.

Źródło: Ochotnicza Straż Pożarna w Trzcianie k/Rzeszowa


03-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)