Tragiczne zdarzenie na autostradzie. Nie żyje kierowca ciężarówki

Dzisiaj przed godz. 3, na autostradzie A4, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Kierujący ciężarowym volvo nagle z jechał z drogi, zatrzymał pojazd, wyszedł z kabiny i stracił przytomność. Pomimo podjętej reanimacji przez policjantów i ratowników medycznych, nie udało się uratować życia 57-letniego mieszkańca województwa świętokrzyskiego.

Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy przed godz. 3, na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Sośnica Brzeg. Ze wstępnych ustaleń policjantów z komisariatu w Radymnie pracujących na miejscu wynika, że kierujący ciężarowym renaultem nagle zjechał z drogi i uderzył w bariery ochronne. Mężczyzna wyszedł z kabiny i stracił przytomność. Policjanci natychmiast podjęli reanimację do czasu przyjazdu służb medycznych. Pomimo kontynuowania akcji ratunkowej przez ratowników medycznych, życia 57-letniego mieszkańca województwa świętokrzyskiego nie dało się uratować.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

303-216908

KPP Jarosław

02-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)