Straż Graniczna: 200 imigrantów SFORSOWAŁO granicę! Białorusini oślepiają laserami!

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej pogarsza się. Dziś Straż Graniczna poinformowała o kolejnym już szturmie nielegalnych imigrantów.

Nielegalni imigranci wspierani przez białoruskie służby coraz śmielej i zacieklej przypuszczają ataki na polską granicę. Dziś Straż Graniczna poinformowała o kolejnej próbie wtargnięcia na terytorium Rzeczpospolitej.

– Wczoraj, 24.11, na odcinku ochranianym przez Placówkę SG w Czeremsze grupa ponad 200 osób siłowo sforsowała granicę. Rzucano kamieniami oraz drewnianymi konarami w stronę polskich służb – przekazała Straż Graniczna na swoim Twitterze. Jak poinformowano, czynny udział w ataku brała strona białoruska, aktywnie utrudniając polskim żołnierzom i funkcjonariuszom ochronę granicy.

– Żołnierze białoruscy oślepiali polskie służby stroboskopami oraz laserami – wyjaśniła Straż Graniczna.

Jest to kolejny już atak na granicę, przypuszczony przez nielegalnych imigrantów od początku kryzysu na granicy polsko-białoruskiej. Od początku kryzysu strona białoruska miała kierować i wspomagać nielegalne działania rzekomych uchodźców. Rozpowszechniana jest również propaganda, mająca oczernić polskie służby mundurowe, zarzucająca im nieludzkie traktowanie migrantów.

ZOBACZ TAKŻE:

SZTURM MIGARNTÓW NA POLSKĄ GRANICĘ!

tvPolska

25-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)