SANOK: Wywieźli mężczyznę do lasu. Pobili go i okradli!

SANOK / PODKARPACIE. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie trzech mieszkańców powiatu sanockiego, którzy są podejrzani o rozbój, bezprawne pozbawienie wolności, pobicie oraz groźby karalne. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności. W sprawie zarzuty usłyszał także mężczyzna, który miał kierować działaniem sprawców.

Do zdarzenia doszło końcem listopada na terenie powiatu sanockiego. Z uzyskanych informacji wynikało, że 31-latek został siłą zabrany przez trzech mężczyzn do samochodu, którzy następnie zawieźli go na posesję 61-latka i tam pobili. Później mieli przewieźć pokrzywdzonego do lasu, pobić i zabrać mu pieniądze w kwocie około 2600 złotych.


Zdjęcie poglądowe

Zaraz po zgłoszeniu, policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców. W wyniku podjętych czynności, funkcjonariusze zatrzymali czterech mieszkańców powiatu sanockiego wieku 29, 34, 36 i 61 lat, mogących mieć związek z tą sprawą. Mężczyźni zostali doprowadzeni do komendy i osadzeni w policyjnym areszcie. Trzech mężczyzn w wieku 29, 34 i 36 lat usłyszało zarzuty rozboju, bezprawnego pozbawienia wolności, pobicia oraz kierowania gróźb karalnych.

Sąd Rejonowy w Sanoku przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanych środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności. Wobec 61-latka, któremu zarzucono kierowanie działaniem sprawców, zastosowany został dozór policyjny. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Sanok

02-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)