Samochód uderzył w drzewo. Z pojazdu wypadł silnik! (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Lwowskiej w Przeworsku. 46-letni kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Obrażenia, jakich doznał nie zagrażają jego życiu.

Dzisiaj, po godz. 10, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowy, do jakiego doszło na ul. Lwowskiej w Przeworsku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi, 46-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruch, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w pień drzewa. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd odbił się i uderzył jeszcze w drugie drzewo, na wysokości około 2 metrów.

Kierowca audi podróżował sam. Przeprowadzone badanie wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Z uwagi na obrażenia, jakich doznał, został przetransportowany do szpitala.

źródło: KPP Przeworsk

17-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)