Prezydent PIECH: POLSKA jest JEDNA! Zatrzymać SEGREGACJĘ! CYRK w polskim rządzie! Upadek EKSPERTÓW!

Prezydent PIECH: POLSKA jest JEDNA! Zatrzymać SEGREGACJĘ! CYRK w polskim rządzie! Upadek EKSPERTÓW!

Prezydent Siemianowic Śląskich, Rafał Piech, udzielił wywiadu dla tvPolska.pl. Wypowiedział się w nim m.in. na temat segregacji sanitarnej Polaków, przymusu szczypawkowego oraz roli sprzeciwu społeczeństwa wobec bezprawnych, rządowych działań.

Prezydent Siemianowic Śląskich, Rafał Piech, aktywnie tworzy ogólnopolski ruch „Polska Jest Jedna”. W trakcie rozmowy dla tvPolska.pl wyjaśnił m.in. pochodzenie idei ruchu. Jak podkreślił, potrzebny jest społeczny sprzeciw wobec bezprawnym, rządowym działaniom, mającym na celu podział Polaków.

Wyjaśnił również, iż w czasach sanitarnego terroru konieczne jest, aby obywatele zjednoczyli się przeciwko bezprawnym nakazom. Wskazał także, że ruch „Polska Jest Jedna” zmaga się z krytyką ze strony mediów głównego nurtu, a jego członkowie są na każdym kroku dyskredytowani. Wspomniał również o prowokacjach, mających na celu osłabić zaufanie społeczeństwa względem wolnościowej inicjatywy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

dr ZBIGNIEW HAŁAT: ADMINIASTRACJA I SITWY ROZPRZESTRZENIAJĄ SIĘ W PAŃSTWIE PiS JAK RAK!

tvPolska

22-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)