Grzegorz Braun WZYWA Polaków: PRZYBYWAJCIE do Warszawy! Pokażcie tym ZDRAJCOM!

Poseł Konfederacji, Grzegorz Braun wezwał Polaków do stawienia się w Warszawie w ramach protestu przeciwko sejmowemu projektowi dotyczącemu segregacji sanitarnej.

– Czasem tę bitwę trzeba przyjąć. To nie od nas zależała taka karma dla psów i trzeba temu sprostać, trzeba to wyzwanie podjąć – mówił poseł Konfederacji, Grzegorz Braun. Polityk otoczony przez mieszkańców stolicy wzywał Polaków do stawienia się w Warszawie.

– Ja wzywam wszystkich, szanowni państwo. Wzywam wszystkich, z najodleglejszych zakątków galaktyki! Wzywam, przybywajcie do Warszawy. Tu, pod pomnik Państwa Podziemnego, przy ulicy Wiejskiej, tam Okrąglak, w którym ta rzecz się będzie rozstrzygać, po drodze – to się nazywa „Budynek U”, ten bunkier wysoki – tam obradują komisje sejmowe – wyjaśniał Braun.

– I właśnie dziś po południu, od 15:00, odbędzie się przeniesione z 9:00 na 15:00 posiedzenie komisji sejmowej w sali 312. Narodzie, bądź tutaj! Narodzie, wypowiedz się!

– Jeśli ktoś jeszcze sądzi, że jakimś cudem nastąpi reasumpcja, zmiana podejścia, że ta zjednoczona koalicja covidowa odstąpi od swojego dzieła zniewolenia, zniszczenia, upodlenia Polaków, to się myli – stwierdził Braun.

– Otóż, pokażcie tym łajdakom, łobuzom, łotrom, zdrajcom i zwyrodnialcom. Bo biorą się za dzieci! A za dzieci biorą się zwyrodnialcy. Pokażcie, że to wy jesteście narodem. Pokażcie im, kto tu rządzi – podsumował dobitnie poseł Grzegorz Braun.

ZOBACZ TAKŻE:

KONFEDERACJA wykluczona z obrad SEJMU?! Braun, Winnicki, Korwin-Mikke

tvPolska


15-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)