Grzegorz BRAUN: Ostatnia prosta! Spotkajmy się na GRANICY z NIEMCAMI!

Poseł Grzegorz Braun z Konfederacji patronuje akcji na granicy polsko-niemieckiej. Demonstracja ma zrzeszać ludzi zarówno z Polski, jak i z Niemiec.

Ci, mimo posiadania różnych poglądów politycznych, mają zgromadzić się koło mostu w Słubicach 19 grudnia o godzinie 13:00, aby wyrazić sprzeciw wobec przymusu szczypawkowego oraz poprzeć m.in. obronę granic i wolności obywateli.

– Szczęść Boże. Marta Czech, rzeczniczka prasowa Konfederacji Korony Polskiej, która zaprasza państwa, aby wziąć udział w, prawdopodobnie, ostatniej manifestacji w tym roku. Wspólnej z kolegami i koleżankami zza Odry, zza Nysy, zza zachodniej granicy.

– NIE dla przymusu szczepień, TAK dla obrony granic, TAK dla wolności. Wolności zagrożonej na rozmaite sposoby i w Polsce, i w Niemczech, i jak Europa długa i szeroka – wyjaśniał Braun.

I, jak próbujemy szanowni państwo, i z jednej i z drugiej strony zaznaczać nasze zdanie odrębne o tu, w Warszawie, w Okrąglaku przy Wiejskiej, ale z drugiej strony staramy się szukać rozwiązań i przedstawiać konstruktywne propozycje. Szukamy partnerów do, przynajmniej, wspólnej diagnozy tych problemów, które nas dotykają i niszczą. Zarówno w Polsce, jak i za jej granicami – wskazał poseł Konfederacji.

– I to właśnie jest ta akcja. W imieniu własnym, jak i całego prezydium partii, zapraszam. Wzywam, spotkajmy się na na tej ostatniej akcji w tym roku. Ostatnia prosta! Ostatnia prosta, to będzie właśnie most przez Odrę pod Słubicami – podsumował poseł Grzegorz Braun.

ZOBACZ TAKŻE:

PILNE: Petycja do MINISTERSTWA ZDROWIA przeciwko segregacji sanitarnej!

tvPolska

17-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)