Zginęło dwóch młodych mężczyzn. Śmiertelne potrącenie

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków, do których doszło wczoraj wieczorem. W Widełce w powiecie kolbuszowskim zginął pieszy potrącony przez kierującą renaultem, a w Brzózie Królewskiej w powiecie leżajskim, wyniku zderzenia osobówki z samochodem ciężarowym, zginęli dwaj młodzi mężczyźni.

Do pierwszego wypadku doszło około godz. 17.30 w Widełce, na odcinku drogi krajowej nr 9 relacji Rzeszów – Kolbuszowa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca renaultem, 65-letnia mieszkanka gminy Kolbuszowa jadąc w kierunku Kolbuszowej, potrąciła przechodzącego przez jezdnię, poza przejściem dla pieszych 42-latka. Mężczyzna zmarł na miejscu. Policjanci ustalili, że kierująca osobówką była trzeźwa.

Natomiast, około godz. 18, dyżurny leżajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Brzóza Królewska na drodze wojewódzkiej nr 875. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący osobowym audi, 22-letni mieszkaniec Rzeszowa, najprawdopodobniej wyjechał z drogi podporządkowanej wprost przed nadjeżdżający samochód ciężarowy marki Volvo. W wyniku zderzenia, kierujący audi i podróżujący z nim 24-letni pasażer zginęli na miejscu. Kierujący samochodem ciężarowym 60-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego był trzeźwy.

Policjanci, pod nadzorem prokuratorów, wyjaśniają okoliczności obu tych wypadków.

KWP

Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

15-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)