5-miesięczna dziewczynka pobita przez rodziców!

RZESZÓW, JASŁO / PODKARPACIE. W piątek (4 grudnia br.) wieczorem do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego numer 2 w Rzeszowie trafiła pięciomiesięczna dziewczynka. Prawdopodobnie została dotkliwie pobita przez swoich 22-letnich rodziców. O bestialskim zachowaniu wobec dziewczynki poinformował portal gazeta.pl.

pexels-natalie-3341189-scaled-1210x642 Foto: pexels.com / zdjęcie poglądowe

Jak podaje gazeta.pl, pięciomiesięczna dziewczynka z gminy Biecz (województwo małopolskie) została prawdopodobnie pobita przez swoich rodziców. Najpierw trafiła do lekarzy w Gorlicach, później przetransportowano ją do Jasła, a ostatecznie znalazła się ona w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim numer 2 w Rzeszowie.

Dziecko w stanie zagrożenia życia zostało zoperowane przez rzeszowskich neurochirurgów i przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.

Rodzice niemowlęcia zatrzymani przez policję

Matka dziewczynki została zatrzymana przez policję w piątkowy wieczór. W sobotę to samo spotkało jej ojca. 22-latkowie z gminy Biecz w momencie zatrzymania byli trzeźwi.

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. Według doniesień gazety.pl, para ma jeszcze starsze dziecko, które miało trafić pod opiekę ich krewnych.

06-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)