Śmiertelne potrącenie pod Rzeszowem! Nie żyje 40-latek

NOWY BOREK / POWIAT RZESZOWSKI / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w piątek (6 listopada br.) w nocy, w Nowym Borku w powiecie rzeszowskim. Potrącony przez dwa samochody pieszy, w wyniku doznanych obrażeń, zmarł na miejscu zdarzenia.

303-215475 Foto: Podkarpacka Policja

Do wypadku doszło w piątek przed godziną 23:00, w miejscowości Nowy Borek w powiecie rzeszowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem golfem wyprzedzał kolumnę pojazdów. Podczas zmiany pasa z lewego na prawy potrącił pieszego, który prawdopodobnie znajdował się na środku jezdni. W pieszego uderzył jeszcze jadący za golfem ford.

W wyniku doznanych obrażeń potrącony mężczyzna zmarł na miejscu, to 40-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości obu kierowców. Zarówno 59-letni kierowca volkswagena, jak i 40-latek kierujący fordem, byli trzeźwi.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Źródło: KWP w Rzeszowie

08-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)