RZESZÓW. Potrącenie 15-latka na ulicy Podkarpackiej!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek (5 listopada br.) na ulicy Podkarpackiej. 15-letni chłopiec został potrącony na przejściu dla pieszych. Ustalono, że kierujący fordem omijał inny samochód, który zatrzymał się przed przejściem po to, by ustąpić pierwszeństwa pieszemu. Ranny nastolatek trafił do szpitala. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy.

201711201910-policjajpg

Foto: policja.pl

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 19.45 na ulicy Podkarpackiej w Rzeszowie. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący fordem 43-letni rzeszowianin, jadąc ulicą Podkarpacką w kierunku Boguchwały potrącił 15-latka. Zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych, na skrzyżowaniu z ulicą Matuszczaka.

Okazało się, że kierujący fordem omijał inny samochód, który zatrzymał się przed przejściem w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu. W wyniku zdarzenia ranny został 15-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego, trafił do szpitala. Kierowca forda był trzeźwy.

Na miejscu policjanci wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Zatrzymali również prawo jazdy kierującemu fordem.

Źródło: KMP Rzeszów

08-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)