Polska MISTRZEM świata INFLACJI! Łukaszenko MARIONETKĄ i WASYLEM Putina!

Polska MISTRZEM świata INFLACJI! Łukaszenko MARIONETKĄ i WASYLEM Putina!

Poseł Nowej Lewicy, Andrzej Szejna, udzielił wywiadu dla tvPolska.pl. Polityk udzielił w niej odpowiedzi na pytania dotyczące stanu polskiej polityki i służby zdrowia.

Andrzej Szejna wyjaśnił stanowisko Lewicy w wielu bieżących kwestiach. Stwierdził m.in., iż partia opowiada się za przyjęciem nielegalnych imigrantów i odesłaniem ich do Niemiec, gdzie planują dotrzeć. Szejna wytypował wiele błędów, jakie polski rząd popełnił w sytuacji kryzysu migracyjnego, jak i w rozmowach z Unią Europejską czy w związku z koronaświrusem.

Zdaniem posła, rząd PiS niepotrzebnie pogrywa z UE, tracąc przy tym miliardowe dotacje. Poseł zwrócił także uwagę na galopującą inflację, która pod rządami PiS osiągnęła niespotykane od lat rozmiary.

Jak podkreślił polityk, sam nie jest lekarzem, zatem wierzy i zachęca Polaków, by wierzyli lekarzom. Skłania się także do przyjmowania preparatów przeciwko koronaświrusowi. Jak sam zadeklarował, wkrótce zamierza przyjąć trzecią dawkę szczypawki.

ZOBACZ TAKŻE:

Dr Piotr Rubas: Zaprzestać testowania!

tvPolska

 

23-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)