Niebezpieczny wypadek na A4! Dwie osoby ranne (FOTO)

GORLICZYNA / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło we wtorek 24 listopada br. na autostradzie A4 w miejscowości Gorliczyna. Kierujący kią, podczas wykonywania manewru zmiany pasa ruchu, zajechał drogę toyocie, która uderzyła w bariery energochłonne. Do szpitala trafiła kierująca oraz pasażerka toyoty. Sprawca, nie zatrzymując się, odjechał z miejsca zdarzenia.

303-216548

Foto: KPP Przeworsk

Funkcjonariusze ruchu drogowego pracowali wczoraj (24 listopada bm.) na miejscu zdarzenie drogowego, do którego doszło przed godziną 13:00 na autostradzie A4 w miejscowości Gorliczyna.

Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Kia podczas zmiany pasa ruchu zajechał drogę kierującej toyotą, 21-letniej mieszkance powiatu przemyskiego, w wyniku czego zjechała ona na pas zieleni i uderzyła w bariery energochłonne.

Sprawca, nie zatrzymując się, odjechał z miejsca zdarzenia. Do szpitala trafiła kierująca oraz pasażerka toyoty. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

303-216547

Źródło: KPP Przeworsk

26-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)