Marszałek Sejmu Elżbieta Witek odwiedzi Rzeszów

RZESZÓW / PODKARPACIE. Centrum Informacyjne Sejmu zawiadamia, że jutro, tj. 8 marca br., marszałek Sejmu RP Elżbieta Witek będzie przebywać z wizytą w województwie podkarpackim. Pojawi się w Rzeszowie i w Boguchwale.

LB1_2297.view Foto: sejm.gov.pl

W poniedziałek 8 marca na Podkarpacie przyjedzie marszałek Sejmu RP Elżbieta Witek.

O godzinie 10:00 marszałek Sejmu weźmie udział w otwarciu wideokonferencji pt. „Turystyka kulinarna szansą na rozwój obszarów wiejskich” organizowanej przez Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Później Elżbieta Witek uda się do Rzeszowa, gdzie o godzinie 12:00 pojawi się na mszy świętej w intencji płk. Leopolda Lisa-Kuli, w 102. rocznicę jego śmierci. Msza odbędzie się w kościele farnym pw. św. Wojciecha i św. Stanisława.

Po nabożeństwie (ok. godziny 13:00) marszałek Witek będzie brała udział w uroczystym przyrzeczeniu strzelców Związku Strzeleckiego „Strzelec” Józefa Piłsudskiego oraz w złożeniu kwiatów pod pomnikiem płk. Leopolda Lisa-Kuli.

Źródło: Centrum Informacyjne Rządu, sejm.gov.pl

07-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)