MANASTERZEC: Pożar w ośrodku wypoczynkowym. Budynek spłonął doszczętnie

MANASTERZEC / PODKARPACIE. Dziś po północy (19 bm.), w miejscowości Manasterzec (powiat leski) doszło do pożaru w ośrodku wypoczynkowych. Jeden z budynków spłonął doszczętnie. Udało się uratować budynek sąsiedni.

– W akcji gaśniczej brało udział w sumie 9 zastępów straży pożarnych: dwie Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze z Leska oraz zastępy OSP z Manasterca, Średniej Wsi, Jankowiec, Łukawicy oraz Uherzec Mineralnych – przekazuje dyżurny z KP PSP Lesko.

– Całkowitemu zniszczeniu uległ główny budynek ośrodka. Udało się uratować stojący obok budynek gospodarczy – dodaje nasz rozmówca.

Dojazd do samego ośrodka był bardzo utrudniony. Strażacy musieli doprowadzić wodę wężami, na długości około 300 metrów. Padał śnieg, a temperatura wynosiła -20 stopni Celsjusza. Działania zakończono o godzinie 7:30.

Ośrodek w chwili wybuchu pożaru był nieczynny. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Policyjne dochodzenie ma dać odpowiedź na pytanie, co było przyczyną pożaru.

red.


Zdjęcie poglądowe / archiwum redakcji


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

19-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)