LEWICA murem za segregacją sanitarną! „TAK dla przymusu $ZCZEPIEŃ!”

Lewica jednoznacznie określiła swoje stanowisko względem przymusu szczypawkowego. W zamieszczonym ogłoszeniu oraz na opublikowanym nagraniu, przywódcy partii wyrazili szczerą aprobatę wobec idei zmuszania dorosłych Polaków do przyjmowania preparatu przeciwko C-19.

– TAK dla obowiązkowych szczepień dla dorosłych przeciw COVID-19! – napisała Lewica na swoim oficjalnym Facebooku. Partia skrytykowała rząd, jednak nie za łamanie podstawowych praw człowieka, a nie dość zamordystyczne podejście do kwestii szczypawek.

– Pandemia szaleje, a premier Morawiecki i minister Niedzielski od czterech tygodni nie zrobili nic, żeby ograniczyć wzrost zachorowań. W Polsce mamy największą ilość zgonów na 1 mieszkańca w całej Unii Europeskiej. Mamy najwięcej od dwóch lat osób na kwarantannie. Rząd nie przygotował się do czwartej fali koronawirusa. Minister zdrowia Adam Niedzielski stracił wiarygodność dla pracowników ochrony zdrowia, a także, że nie znalazł czasu, aby podczas posiedzenia Sejmu, na którym była debata na temat COVID-19, spotkać się z parlamentarzystami – wyliczają ze smutkiem przedstawiciele partii.

 

– Wnosimy projekt ustawy, jednoznaczny, taki, który uważamy, że pomoże Polkom i Polakom. Osoby dorosłe powinni być zobowiązani do poddania się szczepieniom. Jeżeli będzie ktoś uchylał się od szczepień to uważamy, że powinien podlegać karze grzywny – napisała z dumą Lewica.

– Uważamy, że zakłady pracy i pracodawcy powinni mieć prawo do kontroli, kto jest zaszczepiony, kto jest niezaszczepiony. Uważamy, że nie powinien być ogłaszany lockdown, a zakłady pracy, w których są wszyscy wyszczepieni, powinny pracować. Obligatoryjnie, bez względu na to, czy ktoś podlega grzywnie, czy ktoś nie podlega grzywnie, powinni być wyszczepieni: pracownicy opieki zdrowotne i DPS-ów, szkół oraz żłobków – wyliczała partia.

Podczas niedawnej konferencji prasowej, jej przedstawiciele pozowali z wielkim banerem. Napis na nim głosił: „TAK! Dla obowiązkowych szczepień”. Politycy lewicy przekonywali, iż tylko obowiązek szczypawkowania społeczeństwa może zapewnić mu bezpieczeństwo i powrót do rzekomej normalności.

07-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)