Lekarz czy urzędnik? Lekarze z PSNLiN mówią jak jest!

Lekarze z wieloletnim doświadczeniem, państwo Żytkowscy, wzięli udział w rozmowie dla tvPolska.pl. Medycy wypowiedzieli się sceptycznie o podejmowanych przez rząd działaniach, przestrzegając przed sianiem strachu i paniki.

Lekarz nauk medycznych Beata Wrodycka- Żytkowska i lekarz nauk medycznych Andrzej Żytkowski odpowiedzieli na pytania zadane przez tvPolska.pl. Medycy zwrócili uwagę na destrukcyjny wpływ strachu na ludzkie życie. Poddali w wątpliwość rządowe działania, powołując się na własne doświadczenie i inne autorytety medyczne.

Państwo Żytkowscy są lekarzami z wieloletnim doświadczeniem. Wraz z PSNLiN prowadzą szereg działań, na co dzień dzieląc się swoją wiedzą i radą z ludźmi w całej Polsce. Sumienie i wartości etyczno-moralne wykształtowane przez lata pracy, nie pozwalają im bezczynnie przyglądać się sytuacji, która ma miejsce w polskim systemie zdrowia, i na całym świecie.

ZOBACZ TAKŻE:

Dr Bodnar represjonowany za pomoc pacjentom! Polacy SKAZYWANI na WYROK! Szpital to OSTATECZNOŚĆ!

 

01-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)