Janusz Korwin-Mikke: „Prosty LIFEHACK dla maseczkowiczów!”

Janusz Korwin-Mikke, poseł Konfederacji, znalazł sposób na konieczność noszenia maseczek. Polityk udostępnił krótki materiał, w którym prezentuje, jak należy odpowiednio jeść i pić w maseczce.

Konfederata i wolnościowiec przedstawił na nagraniu „prosty lifehack dla wszystkich maseczkowiczów”. Jeden z liderów ugrupowania wyszedł na przeciw współczesnym bolączkom i odpowiedział na pytania: „Jak jeść i pić w restauracji” i „nie ściągać maseczki”. Janusz Korwin-Mikke zaprezentował, w jaki sposób należy spożywać posiłek, będąc w pełni zamaskowanym.

– Dzień dobry państwo, znajdujemy się w restauracji. Teraz zaprezentujemy, jak jeść, nie ściągając maseczki – słyszymy na nagraniu.

Internautów zaskoczyła kreatywność posła. Ten bowiem na potrzeby instruktażu założył aż dwie maseczki. Jedna znalazła się na nosie, druga zaś na brodzie. Dzięki sprytnemu zabiegowi, Korwin-Mikke mógł swobodnie spożyć posiłek bez ściągania maseczki. Polityk nie tylko zjadł danie główne, ale i bez problemów napił się wina z kieliszka. Lifehack polityka spotkał się z uznaniem Internautów.

– Współczesne problemy wymagają współczesnych rozwiązań – napisano w komentarzach. Komentujący zwrócili również uwagę na postępowe podejście Korwin-Mikkego do sytuacji.

– A przy tym zgodnie z zaleceniem doktora Fauciego – podwójna maseczka! – zauważyli, wskazując na zdanie amerykańskiego eksperta, który polecał noszenie dwóch masek jednocześnie. Nie brakło także podziękowań dla nowatorskiego sposobu Konfederaty.

– Dziękuję Panie Januszu, zawsze mamy problem z rodziną podczas obiadu. Męczące jest zdejmowania maseczki co kęs i zakładanie jej zaraz po nim. Pozdrawienia dla calej rodziny! – napisali Internauci. Pojawiły się również uzasadnione uwagi, aby nie podpowiadać władzom nowych, „genialnych” pomysłów na obostrzenia.

– Nie podsuwajcie im lepiej takich pomysłów bo jeszcze potraktują je na serio – martwili się inni komentujący.

Zobacz także:

25-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)