INTERWENCJA Konfederacji w Ministerstwie Zdrowia! Brak maseczek, Niedzielski się schował!

Posłowie Robert Winnicki oraz Grzegorz Braun z Konfederacji przeprowadzili interwencję poselską w Ministerstwie Zdrowia. Jak się okazało, mimo faktu jej przeprowadzania, politycy nie zostali należycie przyjęci. Konieczne było wzywanie policji.

Posłowie Robert Winnicki oraz Grzegorz Braun przeprowadzili interwencję poselką w siedzibie Ministerstwa Zdrowia. Jak informują posłowie Konfederacji, ich celem było skontrolowanie ministerstwa, które od niemal dwóch lat straszy kontrolami i karami Polaków.

Jak się okazało, samo MZ ma również sporo do ukrycia.

– Skoro resort zdrowia napuszcza sanepid i policję, by kontrolowali przedsiębiorców ws. bezprawnych obostrzeń, my kontrolujemy resort zdrowia! Pracownicy ministerstwa (oczywiście bez maseczki) od początku robili wszystko, by uniemożliwić interwencję naszym posłom Grzegorzowi Braunowi i Robertowi Winnickiemu. Już na wejściu siłą próbowali powstrzymać posła Brauna, naruszając jego nietykalność cielesną i trzeba było wzywać policję, by umożliwiła dalszą interwencję! – opisała zajście Konfederacja.

Zastanawiające jest, iż w Ministerstwie Zdrowia posłom nie udało się uświadczyć szefa resortu, ministra Niedzielskiego. Jak twierdzi Konfederacja, ten skutecznie uniknął konfrontacji z posłami.

– A minister Niedzielski? Schował się przed nami i nie zgodził się nas przyjąć! Wreszcie wyszedł do nas rzecznik MZ Wojciech Andrusiewicz, który nie udzielił nam żadnej informacji, a do tego nakłamał w mediach, że ktokolwiek go zaatakował. Było wręcz odwrotnie – to właśnie funkcjonariusze ministerstwa byli stroną agresywną!

– Zażądaliśmy informacji na temat podstaw naukowych bezprawnych obostrzeń, prawdziwych danych o zakażeniach i zgonach wśród osób zaszczepionych i niezaszczepionych Covid-19 oraz umów z koncernami farmaceutycznymi! Złożyliśmy stosowne pisma w tej sprawie i zgodnie z przepisami informacje muszą zostać udzielone w ciągu 14 dni! – oświadczyła partia na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

tvPolska

13-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)