Dachowanie na obwodnicy (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną zdarzenia drogowego na krośnieńskiej obwodnicy. W wyniku kolizji jeden z samochodów dachował. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 11.30, na skrzyżowaniu ulicy Wyszyńskiego i Podkarpackiej w Krośnie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 64-letni kierujący volkswagenem, podróżując ul. Wyszyńskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał na skrzyżowanie, doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym fiatem.

W wyniku kolizji, kierujący fiatem wjechał w słup sygnalizatora świetlnego, a samochód dachował. Jego pasażerka z niegroźnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.

KMP Krosno

26-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)