CZUDEC. Śmiertelne potrącenie! Nie żyje 89-latek

CZUDEC / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku, do którego doszło w środę 2 grudnia około godziny 13:00 w Czudcu. Kierowca citroena potrącił tam starszego mężczyznę. Niestety, życia pieszego nie udało się uratować.

DyZGtxQXQAAAqN8_1

Foto: Podkarpacka Policja

W środę około godziny 13:00, dyżurny strzyżowskiej policji został powiadomiony o potrąceniu mężczyzny na ulicy Jasielskiej w Czudcu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, jadący citroenem berlingo w kierunku Strzyżowa na łuku drogi potrącił przechodzącego przez jezdnię 89-letniego mężczyznę.

Podjęta reanimacja rannego nie dała rezultatu. Potrącony mieszkaniec powiatu strzyżowskiego w wyniku doznanych obrażeń zmarł. Kierowca był trzeźwy.

Na miejscu pracują policjanci. Droga jest zablokowana. Zorganizowano objazdy ulicami Kościelną i Słoneczną. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 16:00.

Miejsce, gdzie doszło do wypadku znajduje się w centrum Czudca. Od kiedy oddano do użytku obwodnicę Czudca, ulica Jasielska ma status drogi powiatowej, odbywa się tam głównie ruch lokalny, ruch tranzytowy obwodnicą, czyli drogą wojewódzką nr 988.

Wyjaśnianiem okoliczności wypadku zajmują się funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie.

Źródło: KPP Strzyżów

03-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)