Bardzo groźny wypadek w regionie. Dwie osoby poszkodowane (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Do bardzo groźnego wypadku doszło dziś (20 bm.) około godziny 3 w Pilznie. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie. Dwie osoby zostały poszkodowane. 

– Po dojeździe naszego zastępu na miejsce i rozpoznaniu przez dowódcę stwierdzono zdarzenie z udziałem jednego samochodu osobowego. Wraz z załogą przybyłego na miejsce zespołu ratownictwa medycznego przystąpiliśmy do udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm osobom poszkodowanym, a także przeszukaniu okolicy na wypadek większej ilości osób które mogły brać udział w zdarzeniu. Na czas prowadzonej akcji, droga była całkowicie nieprzejezdna. Dalsze działania polegały na oświetleniu miejsca wypadku na czas czynności policyjnych – relacjonują strażacy z OSP Pilzno.

Siły i środki zadysponowane na miejsce zdarzenia: OSP Lipiny, OSP Pilzno, JRG II PSP w Dębicy, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, Policja, technik kryminalistyki.

foto: OSP Pilzno / fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112


20-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)