A4 Rzeszów-Kraków: Jazda na zderzaku zakończona kolizją! (WIDEO)

A4 Rzeszów-Kraków: Jazda na zderzaku zakończona kolizją! (WIDEO)

PODKARPACIE. Czym może się skończyć jazda na zderzaku? Przekonał się o tym kierowca, którego Alfa Romeo gwałtownie hamowała i obróciła się na drodze, kończąc na barierze. Zdarzyło się to na autostradzie A4, na odcinku Rzeszów-Kraków. Filmik ze zdarzenia trafił do sieci.

Przechwytywanie_215

Foto: YouTube / kanał: AutemSzanujeZasady

Na trasie Kraków – Rzeszów, Alfa jadąca autostradą A4 nagle zbliżyła się dość blisko pojazdu jadącego przed nią. Na filmie widać nagłe hamowanie, które obraca alfą na autostradzie, unikając na szczęście kontaktu z innymi pojazdami. Dziękujemy za nagranie i doceniamy skupienie jak również zdecydowane zachowanie w czasie prób uniknięcia zderzenia – czytamy na kanale AutemSzanujeZasady w serwisie YouTube.

Prosta droga i brak skrzyżowań nie oznacza, że na autostradach brakuje zagrożeń. Tym razem skończyło się szczęśliwie. Wideo opublikowano 1 listopada, zdarzenie miało miejsce we wrześniu, co sugeruje data zapisana przez rejestrator, który nagrał zdarzenie.

Źródło: YouTube / kanał: AutemSzanujeZasady

08-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)